poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Nowy początek, na starym blogu?


Nowy początek? Tak, bardzo nowy początek, starsze (może nie o wiele) ale dojrzalsze i wiedzące bardziej czego chcą. A chcą właśnie was, czyli czytelników i bloga.
Na początku chciałybyśmy przeprosić że tyle nie pisałyśmy, bo aż 8 miesięcy. Teraz wracamy w troszkę innym składzie czyli Pina, Mona i Olo (A dlaczego? Zobaczcie po postach, starych postach zawsze był skład we 3 i tak więc zostało) ale też i z nową nazwą. Dlaczego wróciłyśmy ? Ponieważ to było wspaniałe uczucie pisać dla kogoś na tyle tematów, opowiadać np swój dzień i dzielić się swoimi wspomnieniami. Może teraz wrócimy z czymś innym, może jakieś outfit'y i na pewno znajdzie się jeszcze coś co będziecie chcieli i będzie to ciekawić. Ostatnio też rozmyślałyśmy czy może spróbować jeszcze raz, może akurat nam się uda, może trafimy do szerszej grupy ludzi którzy chcieliby czytać to co chcemy przekazać. A i więc próbujemy raz jeszcze i zobaczymy jak znowu się to potoczy. 
Życzcie nam powodzenia, mamy nadzieję że spodoba wam się nasze prowadzenie tego bloga i będziecie tu często wracać. A już niedługo zobaczycie efekty naszej sesji, będzie to coś profesjonalnego ale zaskakującego. Czekajcie!

10 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia i czekam na jeszcze 😘😁

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za powrot i zeby sie udalo zrealizowac plany ;)

  Xoxo
  Gertrama.blogspot.com
  Jesli to nie problem, prosze o klikniecie w link w najnowszym poscie, odwdzieczam sie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymane kciuki przez Ciebie się przydadzą! ;)

   Usuń
 3. Wytrwalości po powrocie:)
  http://kasjaa.blogspot.com/

  PS: Będę bardzo wdzięczna za klik TU <3

  OdpowiedzUsuń

Za każdy miły komentarz DZIĘKUJEMY ♥♥ !
Każdy choć najmniejszy komentarz motywuje nas do dalszej pracy!
Za obserwacje dziękujemy i staramy się odwdzięczać !